STRONA GŁÓWNA   SEN    WSPÓŁPRACA   KONTAKT
SENNIK KONTEKSTOWY
Sny na literę
Reklamy
Polecamy
Ogień

Sen o pożarze to ostrzeżenie przed problemami i komplikacjami, jakie mogą pojawić się w najbliższym czasie. Rozmaite troski, które na ciebie spadną, nie pozwolą ci w nocy spać spokojnie. Jeśli widzisz we śnie niezwykłe zjawisko np. ogromny słup ognia na niebie, to możesz mieć pewność, że szczęście cię opuści, a poza tym wkrótce w twoim życiu nastąpi jakieś radosne wydarzenie.
Gasnący ogień jest zapowiedzią biedy i niedostatku, których niebawem zaznasz. Warto z góry przygotować sobie plan działania na ten trudny okres. Różne inne, ambitniejsze plany muszą poczekać na lepsze czasy. Jeśli widzisz we śnie, że ktoś z rodziny staje w płomieniach, to sen ostrzega przed chorobą, którą ta osoba się zarazi. Infekcję tę cechować będzie niezwykle wysoka gorączka. Kiedy śni ci się, że twoje ubranie staje w płomieniach, to wkrótce staniesz się bohaterem(ką) skandalu. Czeka cię trudny czas fałszywych oskarżeń, wstydu i upokorzenia, ale w końcu uda się jakoś wybrnąć z tarapatów.palący się ogień - interpretacja snów


Jeśli widzisz szalejący, ogromny ogień, to znak, że trapi cię jakiś bardzo osobisty problem, z którym nie możesz sobie poradzić. Nie potrafisz wyplątać się z sytuacji, w jakiej się znalazłe(a)ś, co sprawia, ze czujesz ciągły niepokój i brak pewności siebie. Jeśli widzisz we śnie pożar domu, to wkrótce stracisz coś, co ma dla ciebie w życiu szczególne znaczenie. Twoje życie rodzinne może bardzo ucierpieć. Możliwe, ze sen odnosi się do problemów zdrowotnych, które przeszkodzą ci w normalnym funkcjonowaniu i odbiją się na jakości twojej pracy.
Jeśli oprócz ognia widzisz we śnie dym, czarną sadzę i popiół, to znak, ze w twoim życiu nastąpią zmiany. Stanie się to nagle i niespodziewanie. Może tu chodzić o zmianę miejsca zamieszkania lub pracy, albo o zupełnie nową sytuację rodzinną. W większości przypadków los twój odmieni się na lepsze i poczujesz się szczęśliwszy(a). Kiedy śni ci się, że staną(ę)łeś w płomieniach, to znaczy, że gnębi cię coś, co ma związek z twoją pracą. Zajmujesz się błahostkami, czymś, co nie ma nic wspólnego z twoim prawdziwym zawodem, jesteś na łasce i niełasce innych osób.
Żarzące się węgle w kominku to znak, ze uchodzisz za osobę rozważną, która zmierza do celu powoli, ale pewnym krokiem. Nigdy nie przyśpieszasz, często wybierasz dłuższą, ale bezpieczniejszą drogę, unikając w ten sposób niemiłych niespodzianek. Gaszenie ognia we śnie, zwłaszcza za pomocą piasku lub ziemi zapowiada zadośćuczynienie krzywd, jakich doznałe(a)ś. Będzie to pokaźna suma pieniędzy lub jakiś wartościowy przedmiot. Może to być również podziw lub miłość otoczenia albo jakaś inna forma uznania za coś, czego dokonałe(a)ś.Copyright by www.d4u.glt.pl